Servisní centrum Shimano


Jsme SHIMANO Service Centrum. Snažíme se tak přispět k ještě větší míře spokojenosti našich zákazníků. Přinášíme Vám příjemné prostředí a bohaté zkušenosti v oblasti poradenství i servisu. Na naší jablonecké prodejně najdete prodejní plochu vyhrazenou přímo pro prezentaci originálních náhradních dílů a komponentů Shimano.


V nabídce našeho eshopu naleznete kompletní nabídku dílů Shimano, od základních sad, až po profesionální komponenty typu XTR či Dura Ace. Širokou škálu těchto komponentů držíme skladem a vy tak máte možnost si je prohlédnout aosahat na našich prodejnách.


Mimo dílů u nás naleznete také ucelenou nabídku Shimano obuvy a to včetně nejvyšší modelové řady S-phyre, kterou přinášíme jako jediný v libereckém kraji.


Naši mechanici jsou v rámci SSC pravidelně školeni, a zajistíme tak profesionální servis Vašeho kola a to i včetně specializace na Di2, či elektromotory Steps. Na servise používáme výhradně originální náhradní díly a nářadí Shimano, díky čemuž je dosaženo maximální kompatibility a funkčnosti s komponenty Shimano.
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.