Duše na kolo, která váží „méně“ než vzduch

Vytvořeno24.05.2021
Duše na kolo, která váží „méně“ než vzduch

O tom, že v jízdním kole je duše na kolo, ví asi i každý necyklista. To, že existuje varianta používání bezdušového systému, už vědí spíše závoďáci nebo fajnšmekři. No ale co když si chci užít lehkost bezdušového systému, ale nechci každé dva až tři měsíce doplňovat latexové mléko do gum?

 

Duše na kolo Tubolito. Leké, odolné, kompaktní!

 

Tak od toho tu je Tubolito

Lehké, skladné a odolné duše pro všechny typy jízdních kol. Jedná se inovativní materiál, který není z klasické gumy jako běžná duše. Duše se dělají pro silniční kola, horská kola, dětská kola i gravel kola.

 Tubolito duše na silniční kola Tubolito duše na gravel kola  Tubolito duše na horská kola  Tubolito duše na dětská kola 

 

Klasická TUBO duše má vyšší výdrž než klasická duše na kolo, a to při váze 85gr v MTB variantě! Existuje i varianta S-TUBO, která váží dokonce 45gr v MTB variantě.

Takže pokud chcete vyzkoušet něco lehkého, odolného, kompaktního, co posune zážitek z jízdy na Vašem jízdním kole o level dál, tak Tubolito je jednoznačně rozumná volba. Sice si trochu připlatíte, ale v poměru uspořené váhy je cena za ušetřený gram super. Pro „gramaře“ ideální volba.

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.