Budeme mít zavřeno

Vytvořeno10.02.2021
Budeme mít zavřeno

Už pomalu finišujeme, ale aby vše fungovalo na 100 %, musíme na pár dnů zavřít naše prodejny v Jablonci nad Nisou a v Liberci. Chystáme velké změny, které se dotknou i Vás. A to samozřejmě jen v tom nejlepším. 

A kdy budeme mít zavřeno? Jedná se o termín od 12. 2. do 14. 2. 2021, kdy si pořádně mákneme a budeme se snažit, aby výsledek stál za to! 

V tomto termínu tedy nebude možné vydávat objednávky, odesílat zboží a odpovídat na tvé dotazy. Jedná se primárně o pátek 12. 2. 2021. Prosíme tedy všechny dotazy směřovat do emailu, v pondělí se Vám ozveme a vše dořešíme.

A co se vlastně děje? Rozšiřujeme naše prodejny a v tuto chvíli se jedná o stěhování našich skladů. Nejde samozřejmě jenom o zvětšení prostoru pro sklad a servis, ale také o systém, který zjednodušší práci nejenom nám, ale i Vám.

Děkujeme za pochopení a držte nám palce. #letsjedem 

  

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.