4. Cyklistický bál je za námi! Jaký byl?

Vytvořeno19.01.2023
4. Cyklistický bál je za námi! Jaký byl?

4. Cyklistický bál je za námi a my jsme v hlavě stále na parketě nebo na baru. Rozhodně si spolu s vámi se všemi odnášíme plno nových nezapomenutelných okamžiků a zážitků. Co si budeme povídat, vážně už se těšíme na příští ročník, protože cyklistický bál prostě jede!

 Cyklistický bál je za námi

 

Celý večer se nesl v duchu oslav návratu do společenského života po dvou letech, proto tedy Comeback na parket aneb Pojďte roztančit střevíce. A jak jinak než s barevným sladěním. Protože jsme oficiálně všemu dali zelenou, byla proto tematická barva plesu jasná. A musíme uznat, že někteří se s tímto úkolem popasovali s grácií.

Po dvou letech konečně na parketě

Celým večerem nás provázel moderátor Danda z Rollhaus, který se nebál ukázat své letité zkušenosti a brilantně „protančil“ celým bálem. A pokud jste se pohybovali převážně v hlavním sále, určitě vám neunikla energie hudebního složení, kterým byla již tradičně kapela Fajn. Během večera nás také podpořili v tanečních soutěžích, které se zaměřili jak na taneční páry, tak na kvalitní a originální sólisty. Hříšný tanec nebo Trezor, to byly klasiky, které zazněly a zvedly ze židlí i spoustu netanečníků.

Cyklistický bál je za námi

K radosti člověk došel nejenom dobrým drinkem, ale také malou tombolou, ve které letos bylo něco málo přes 400 cen. Vyprodala se nevídanou rychlostí, a tak nezbývalo než čekat na velkou tombolu. Ale nebudeme předbíhat. Po celý večer byl pro ty otrlejší připraven cyklistický manuál, kde se testovala výdrž na zadním kole. Zde oceňujeme všechny, kteří se s tím popasovali. Většinou to byl boj spíš sám se sebou a u některých fakt klobouk dolů.

Cyklistický bál je za námi

 

Celý bál byl oficiálně odstartován tradičně naším týmovým videem a proslovem našich dvou „velitelů“ – Tomáše Svobody a Jana Němce. Tímto se odstřihla pomyslná páska a bál začal naplno. Hudba hrála, tančilo se a pilo, ale stále to nebylo všechno. 

Během tanečními bloky byl prostor dostatečně si odpočinout při vystoupení BMX Flatland Dominika Nekolného, nad jehož triky zůstával rozum stát. No jo, kdo umí, ten umí.

Cyklistický bál je za námi 

Večer se rychle překlenul do jeho druhé půli a náš tým čelil největšímu úkolu, překvapení. Letos jsme vsadili na českou klasiku, kterou jsme si dovolili přepsat a nazpívat sami za sebe. V uších nám Cykloláska hraje ještě dnes, a to i díky skvělému podání Jana Němce a Martina Kopeckého. Styling 80. let a samozřejmě cyklistická atmosféra, to všechno to mělo a doufáme, že i vy jste to v tom viděli a slyšeli.

Cyklistický bál je za námi

 

Pak už jen nezbývalo nic jiného, než udělat prostor pro velkou tombolu a hřeb večera – dražbu pro Aničku. Mezi hlavními cenami se udělovalo dětské odrážedlo od Proofy, poukaz na čerstvého lososa od společnosti Přátelé lososa, cyklistický zájezd do Rakouska s cestovní kanceláří Trip, lakování kol v hodnotě až 15 000 Kč od Alu Komax a dvoudenní pobyt na Jizerských domkách.

 

Následovala dražba pro Aničku Slancovou, která se při jednom zářijovém cyklistickém závodě v Itálii těžce zranila a my jí chceme společně se všemi pomoci zvládnout následky této nehody. Dražba pro Aničku se nesla ve stylu kávových zrnek, protože co jiného kromě kola Anička miluje? Kávu. Dražilo se proto 100 kusů poukázek do liberecké kavárny Jedno kafe. Ruce se zvedaly a vy jste to dostali do úplně jiných rozměrů. Nejvyšší příhoz byl 42 000 Kč od pana Milana Malého a my tímto smekáme a moc děkujeme!

Cyklistický bál je za námi

Celý Cyklistický bál uzavřel DJ Hrusha, který s námi přes dvě hodiny držel tempo a doslova nám protančil střevíce.

 Děkujeme všem a doufáme, že se v tak hojném počtu sejdeme i za rok!

Fotografie z plesu najdete zde a fotokoutek here.

.

0 x
Hlasovat můžete po přihlášení
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací zde.

Podrobné nastaveníPovolit všeOdmítnout vše
popuplogo
CHCETE BÝT V OBRAZE?
ODEBÍREJTE NOVINKY CYCOLOGY
Stačí se přihlásit k odběru našeho pravidelného newsletteru a sleva 100 Kč na první nákup je vaše!
*Sleva lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč
CHCI SLEVU