Využijte slevu 20 % na elektrokola Kross

Vytvořeno02.11.2021
Využijte slevu 20 % na elektrokola Kross

I když to tak nevypadá, Vánoce se kvapem blíží. Co se tedy letos vyvarovat nervovému zbláznění a odkládání shánění dárků na poslední chvíli a být v klidu? S tím vám totiž můžeme pomoc hned, stačí si vybrat, nakoupit a někam dobře schovat.

 

 

A jaká vybrat ideální kola pod stromeček?

Vybírat můžete ze všech kategorií, my ale přinášíme naše tipy na kola, na které bychom se nejvíce zaměřili my v Cycology.

 

Elektrokola

Co si budeme povídat, pojem "elektrokolo" slyšíme na každém rohu a názory na tento typ kola jsou všelijaké. V mnoha pohledech je elektrokolo super a mnoho lidí dokáže rozhýbat. Stále lepší, než sedět doma u televize.

Proto vám přinášíme slevu 20 % na veškerá skladová elektrokola značky Kross. Vyberou si nejen pánové, ale také dámy. Za nás ideální překvapení, co najít pod stromečkem.

Využijte slevu 20 % na e-bike Kross

 

Dětská kola

Kdo letos v průběhu roku sháněl kolo pro své ratolesti, určitě nejednou narazil. Nechceme nic přivolávat, ale už teď víme, že situaci ani rok 2022 nezlepší, ba naopak. Vybírejte dětská kola nebo odrážedla a neváhejte! Vytvořte úsměv na dětské tváři a od jara jezděte s celou rodinkou.

 

Dětské kolo jako dárek k Vánocům. Vybírejte v Cycology

 

Horská kola

Těšit se na jaro už teď v listopadu? A proč ne, když víte, že budete mít na čem jezdit. Máme tu pár slušných horských kol, které by rádi na jaře už projížděly nějaké ty traily.

 Horské kolo ideálně pod stromeček. Vybírejte u nás v Cycology

 

Silniční a Gravel kola

Představa dlouhých dnů plných slunce a tepla, dlouhé silnice a celodenní švihání s další partou nadšenců, to my můžeme. A nebo vyrazit i na pár dnů a vyzkoušet bikepacking na gravelu. Prostě jet, dokud síly stačí. Udělejte radost a zabalte pod stromek něco speciálního, ať už silničku nebo gravela.

 

Silniční kolo ideálně pod stromeček. Vybírejte u nás v Cycology

Gravel kolo ideálně pod stromeček. Vybírejte u nás

 

 

 

 

 

 

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.