Už jste vyzkoušeli splitboarding?

Vytvořeno07.12.2021
Už jste vyzkoušeli splitboarding?

Na horách už je to velká paráda a my sami to vyzkoušeli minulý víkend. Dá se tedy říct, že zimní sezóna je zahájena. Není tedy čas, ztrácet čas a být vámi vyrazíme co nejdříve klidně i na české vrcholky hor. O tom, že nabízíme půjčovnu i prodej skialpového vybavení vám dáváme echo už nějaký ten pátek. Ale víte o tom, že letos pro vás máme i splitboardy?

Už jste vyzkoušeli splitboarding?

 

Splitboarding?

Nově od letošního roku zahrnujeme jak v půjčovně, tak v prodeji (nebudeme si nic nalhávat, dodávky vybavení jsou trochu horší) splitboardy. Ano čtete dobře, splitboard. Pro ty méně znalé, ale novinek chtivé se jedná o variantu "chodícího" snowboardu.

 

A jak to funguje?

Split vypadá stejně jako snowboard, ale pokud potřebuji jít do kopce, tak vycvaknu aretační páčky na desce a prkno se mi v půlce rozdělí na dvě lyže. Přecvaknu vázání, nasadím pásy a už mohu běžet do kopce. No je zřejmé, že když skialpy jsou pro nadšence lyžování, tak split je pro nadšence snowboardingu. Velikou výhodou oproti skialpům je to, že do splitu mohu zapnout své boty ze snowboardu, jelikož jsou podstatně měkčí, takže u bot nic speciálního.

 Zámek u splitboardu

Zámek splitboardu 

Do naší nabídky jsme zahrnuli značku Nitro, které ve světe snowboardingu něco znamená a kvalita zajisté převažuje nad kvantitou. Splitboardové desky vycházejí převážně ze známých a dostatečně ozkoušených snowboardových desek, akorát jsou zaměřeny spíše na freeride. No co si budeme povídat, když už si mohu ukázat na kopec, který chci jet, mám možnost ho vyjít, tak to bude asi v pořádné nadílce prašanu a chci slyšet cestou dolů jen POW-POW (čti: jak odletuje sníh).

 

Co u nás najdete na půjčovně?

No máme jednu variantu pánskou NOMAD (flex6) ve dvou délkách a jednu variantu dámskou VOLTU (flex 5) v jedné délce. Jedná se o univerzální prkno pro každého.

 

Tabulka užití NOMAD, až na flex shodná s VOLTOU Tabulka užití NOMAD, až na flex shodná s VOLTOU Tabulka užití NOMAD, až na flex shodná s VOLTOU

Tabulka užití NOMAD, až na flex shodná s VOLTOU

Druhou variantou k zapůjčení je DOPPLEGANGER a MINIGANGER. Jedná se o variantu už pro lepší jezdce a varianta MINI je určena pro děti, kde délka prkna je 132cm. Vzhledově prkna stejná.

 

Tabulka užití a flexe DOPPLEGANGER a MINIGANGER Tabulka užití a flexe DOPPLEGANGER a MINIGANGER

Tabulka užití a flexe DOPPLEGANGER a MINIGANGER

 

Takže pokud tuhle vymoženost znáte, tak hurá k nám a půjčujte o sto šest. Pokud neznáte, ale jste snowboarďák tělem i duší, tak pojďte vyzkoušet, vleky stejně ještě nejezdí (alespoň ne všude).

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

Nepovolovat cookiesPovolit vše