Trenažéry Saris - zimní švihání se blíží

Vytvořeno30.09.2021
Trenažéry Saris - zimní švihání se blíží

Jsou věci, které nezměníme. A jsou věci, které naopak můžeme změnit ve velkém. A mezi ně patří například trénink na cyklistickém trenažéru, který vám umožní kvalitní trénink i v období největších mrazů a nečasů. Že jste to ještě nevyzkoušeli? Tak to je nejvyšší čas si trenažér pořídit a začít švihat z pohodlí domova. Přinášíme vám novou značku u nás na e-shopu, která směle dokáže naplnit tvé představy o zimním švihání. Seznamte se, Saris je tu.

Trenažéry Saris - zimní švihání se blíží

A proč zrovna cyklistický trenažér? 

Rozhodnutí jezdit na trenažéru je samozřejmě na každém z vás. Ale pokud si pokládáte otázku, proč byste právě letos měli začít švihat v domácím prostředí, máme pro vás plusy, které tato aktivita přináší.

  1. Můžete se dostat do pořádné formy, kterou oceníte nejenom na jaře, až zase začnete jezdit venku. Svou fyzičku ale můžete využít i na kopcích na skialpech nebo na tratích na běžkách. Každý den aktivity dělá divy.
  2. Nemusí vás trápit brzká tma, zima a nebezpečná jízda. Trenažér si můžete postavit klidně i do obýváku a sledovat při tom film nebo poslouchat hudbu. Trénink vám tak lépe uteče a budete se i těšit na další jízdu.
  3. A samozřejmě můžete trenažér propojit se speciální aplikací, která vám umožní simulovat reálnou jízdu. Můžete tak odjet trénink s dalšími virtuálními cyklisty nebo si můžete i zazávodit a poměřit síly s ostatními. Je to jen na vás.

Seznamte se, SARIS je tu!

Značka Saris pochází z USA a věnuje se primárně trenažérům a také nosičům kol na auta.​​

Mezi jejich vlajkovou loď patří trenažér H3 Direct Smart, který se pyšní především svou tichostí. Výrobci si dali záležet a tentokrát je model H3 Direct Smart pětkrát tišší než předchozí generace.

Saris nabízí chytrý trenažér s možností napojení na interaktivní aplikaci (týká se samozřejmě různých modelů, ne všech). Umožní vám tedy simulovat závod či trénink v rámci chytré aplikace. Stačí ti k tomu jen notebook, tablet nebo televize.

Pokud nemáte s trenažéry žádnou zkušenost,
Saris bude určitě dobrá volba!

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.