Tomáš Slavík potvrdil roli favorita v Dobřanech

Tomáš Slavík potvrdil roli favorita v Dobřanech

Uplynulý víkend v Dobřanech odstartoval první závod Euro 4X Series na rychlé a skvěle připravené trati pod taktovkou Tomáše Brožíka a jeho teamu. Tomáš Slavík potvrdil svoji roli favorita, zvítězil v kvalifikaci a ve všech eliminačních jízdách včetně té finálové a odváží si první místo!


“Ty největší mezinárodní závody jsou stále v nedohlednu a člověk si na tom všem musí najít i ty kladný stránky. Já za kladnou stránku určitě považuji fakt, že jsem nebyl ve světě na závodech a mohl jsem se po 3 letech zúčastnit prvního závodu evropské série v Dobřanech, jelikož mi to v minulosti nabitej program nedovolil. Je to jedna z mých nejoblíbenějších tratí, moc rád tady závodím a hrozně fandím místním organizátorům, protože vím jak je to těžké uspořádat pořádný závod ve fourcrossu.

Tomáš Slavík v Dobřanech

Co se týče samotnýho závodu, tak trať jsem si užíval na 100% a podle toho vypadalo i moje ježdění. V kvalifikaci jsem uletěl o 2 vteřiny a ve finálových jízdách jsem dokázal ve všech zvítězit, takže z moji strany velká spokojenost! Ale samozřejmě kluci letěli parádně a nedali mi to vůbec zadarmo! Myslím si, že je důležitý si držet takovej ten “závodní mód” a udržovat se, než nás zase vypustí na ty nejvetší akce! Takže v Dobřanech mise splněna. Ještě jednou díky organizátorům a doufám, že příští rok se opět potkáme na kopci v Dobřanech!”

Tomáš Slavík v Dobřanech

 

Tomáš Slavík v Dobřanech

 

Tomáš Slavík v Dobřanech stupně vítězů

                                                                                                                                                                                   Photo credit: Jakub Urbanec, Tomáš Vosyka, Euro 4X series

 

A na závěr finálová jízda :)

Pro více info sledujte sociální sítě Tomáše Slavíka
 
Tomáš Slavík potvrdil roli favorita v Dobřanech
Vytvořeno27.07.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.