Na bezdušák, na řetěz a na zadek – Squirt

Squirt sice není zázrak, který by měl jeden přípravek na všechny body zmíněné v titulku, ale jedná se o značku, která nabízí prvotřídní prostředky (nejen) pro tyto tři záležitosti.

Bezdušák

Prvním bodem je bezdušák, pro který Squirt nabízí prvotřídní mléko, které je momentálně jedničkou na trhu dle nezávislého holandského testu. Tento test byl zaměřen na téměř všechna bezdušová mléka, která jsou na evropském trhu k dostání. A právě Squirt Seal vyhrál v celkovém součtu bodů oproti jiným známým značkám, jako jsou například NoTubes, Zeroflat aj.

Pro ty, kteří neměli s bezdušovým mlékem zatím zkušenost: toto mléko se používá pro bezdušovou variantu plášťů a v případě defektu na plášti pomůže k jeho zalepení. V testu Squirt Seal vyhrál i tím, že dokáže zalepit až 5 mm díru v plášti. Tento bod ovšem občas závisí na dalších podmínkách jako je typ díry, množství mléka nebo samozřejmě trocha štěstí. Jistotou ale je, že standardní defekt (špendlík, trn aj.) Squirt spolehlivě zalepí.

V čem je Squirt ovšem výjimečný oproti konkurenci je hlavně to, že v plášti nevysychá. Kdo má s bezdušovými koly už svoji zkušenost, ten jistě ví, že u většiny mlék se po 2 až 3 měsících musí vyndat gumové „zvířátko“ a přidat mléko, byť nedošlo k poškození pláště. Squirt, pokud nemáte defekt, dolévat nemusíte, jelikož je ho v plášti stejné množství jako po prvním nalití. 

 

Řetěz

Dalším tekutým prostředkem je vosk na řetěz. Ano, čtete správně: vosk. Squirt Chain Lube totiž nepoužívá teflonový olej, ale vosk, který je vyroben na křemíkovém základu. Výhodou vosku je, že na sebe nelepí prach a jiné nečistoty. Díky tomu výrazně prodlužuje životnost řetězu a jako bonus nebudete při jeho čištění tak špinaví. A ještě k tomu je 100% ekologický. Zajisté potěší i varianta malého 15ml balení, které se vejde i do podsedlové brašny.

Nezapomínejte taky na to, že když je čím mazat, tak musí být i čím čistit; i s tím vám Squirt pomůže, mrkněte na jejich Squirt Bike Wash čistič.

 

Zadek

No a když už jste dolili mléko, vyčistili a namazali řetěz a stroj je tedy plně připraven, je tu i něco pro vaše hýždě. Squirt Barrier Balm je mazání pro váš zadek, aby byl jako „dětská prdélka“. Ochranný balzám tvoří na pokožce neviditelný mikrofilm, který pomáhá hned v 5 bodech:

• odpuzuje vlhkost
• chrání před třením a chemickým podrážděním
• pomáhá předcházet odřeninám
• je antibakteriální a zabraňuje vzniku plísní
• má dlouhotrvající účinek

 

Takže namazat co jde, a hurá na kolo! Všechny zmíněné propriety pro vás máme skladem na našem e-shopu.

Diskuze
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: