Hlavu máme jednu, oči dvě... A 5% dolů se hodí

Vytvořeno24.11.2020
Hlavu máme jednu, oči dvě... A 5% dolů se hodí

Znáte to, padá sníh, volný víkend před tebou a vy už jste v půlce týdne připraven s lyžemi u dveří. Ráno se rychle sbalit a vyrazit na svah, užít si čerstvý sníh a vzduch. A kdo si přivstane, ocení i poloprázdné svahy. Kdo nechce potkat nikoho, vyrazí na skialpy. V obou případech je ale důležité myslet na svoji výbavu! Máte ji kompletní?

Hlava i oči jsou části těla, které jsou dost důležité, tak proč je dostatečně nechránit? První sníh na kopcích, vleky se spustí co nevidět, tak se pojďme pořádně vybavit. Když už spadneme, tak to může pěkně bolet. Takže základem je přilba a do ní dobře padnoucí brýle, jednak aby byla vidět každá nerovnost, ale také pro ochranu očí, když něco poletuje vzduchem.

Tak co se bude hodit k Vám? K tomu všemu si můžete užít svoji novou výbavu se slevou 5 % při použití kódu JDUNAHORY (platí pouze pro outdoorovou a zimní sekci)

 

 Mnohem více z naší nabídky najdete na našem e-shopu!

 

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.