Schováváme kola a vytahujeme lyže

Schováváme kola a vytahujeme lyže

Cyklistická sezóna se pomalu blíží ke svému konci a co nevidět ji vystřídá sezóna běžek, sjezdovek a jiných zimních sportů. A proto balíme kola a vytahujeme zimní náčiní! Jenže tohle všechno by se nám na jeden web nevešlo.

Pro někoho to asi nebude nic nového, ale pro ty, co náš druhý e-shop zatím nenavštívili, Cycology fušuje i do světa outdooru a zimních radovánek. Konkrétně na adrese mladyhoral.cz. Najdeš tu vybavení na camping, horolezectví, zimní sporty jako lyžování nebo skialp, ale třeba taky výstroj pro práci ve výškách. Samozřejmostí je i možnost odběru objednávek na kamenných prodejnách v Liberci i Jablonci nad Nisou, takže pokud to k nám nemáš daleko, rovnou se stav :-)

Když už jsme u té zimy, připravili jsme pro tebe na Horalovi ještě jednu novinku, a tou je servis sjezdovek a snowboardů. Takže opravit skluznici po loňským freeridu, nabrousit hrany, namazat (taky skluznici, ne sebe) a hurá na sníh!

Nově taky na Mladém Horalovi rozjíždíme newsletter - co tě v našich e-mailech čeká? Zajímavé články ze světa zimních sportů a outdooru v krátkém, jasném a stručném pojetí. A neminou tě ani akční nabídky a slevy, to je jasné.

Dočetl jsi mail až sem? Máme pro tebe odměnu, slevu 5 % na kompletní sortiment na mladyhoral.cz. Stačí při nákupu zadat kód: jdunahory. Tak neváhej a mrkni, čím si na začátku sezóny uděláš radost. Tak se na tebe těšíme i přes zimu! Tvůj Cycology (a Mladý horal :-) ) tým

Schováváme kola a vytahujeme lyže
Vytvořeno09.09.2019
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.