ZDARMA svoz a odvoz kol k nám na servis

Vytvořeno13.10.2020
ZDARMA svoz a odvoz kol k nám na servis

„Dlouho“ to tu nebylo a opět přichází další covidové nařízení. Venku ještě nenapadlo a příjemných letních 20 stupňů už je taky fuč. Každopádně být stále někde zavření, z toho by nám brzo asi přeskočilo (doma-práce-doma-práce…). Ti odvážnější vyrazí na kolo i v nepříznivém počasí, ti méně odvážní jdou alespoň na výlet. A my tu máme nabídku, která by mohla zajímat obě skupiny.

Nabízíme ZDARMA svoz a odvoz kol k nám na servis. Ať už chcete vyrazit ještě teď, ale kolo dostalo přes sezónu za uši, nebo už chceš kolo "zazimovat" a vyrazíš připraven na jaře. Akce platí do 30. 11. 2020. 

A jaká je další výhoda? Profesionální servis našich mechaniků, kteří si poradí s každým problémem, levné náhradní díly a rychlost díky velkým skladovým zásobám. Pro Vás to tedy znamená, že nemusíte vyjít ani z domu a kolo budete mít připravené co by dup :)

orientační mapa svozu a odvozu

No a pro ty, kteří cyklistiku tento rok opravdu pověsili na hřebík, máme ještě nabídku v podobě uskladnění kol. Výhoda? Kolo vyzvedneme, uskladníme v teple, v suchu a budeme ho hlídat celou zimu jako oko v hlavě. Na jaře vyzvednete kolo odservisované a bez starostí.

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.