Jak to všechno začalo?!

Jsem Tomáš a rád bych vám řekl, jak to celé začalo. Náš příběh se začal odehrávat v létě 2013. Jako spousta mnohem úspěšnějších firem, tak i ta naše se zrodila v garáži.

Začátky nebyly jednoduché, ale rádi na ně vzpomínáme. Z dnešního pohledu jsou některé momenty úsměvné - jednou z těch veselých příhod bylo třeba tehdejší zásobování e-shopu na tátově Jawě.

Formou e-shopu a drobných garážových servisů jsme to dotáhli na naši první kamennou pobočku v Jablonci nad Nisou. První hrábnutí proběhlo v srpnu 2014.

Čekalo nás spousta práce, ale nakonec jsme to vše zvládli a 8.11.2014 tak oficiálně otevíráme naši první kamennou prodejnu!

Zde jsme disponovali dostatečnou prodejní plochou, kvalitním a plně vybaveným servisem a širokým skladem k zajištění co nejrychlejšího vyřízení vašich objednávek.

Jak však čas ukázal, naše služby se osvědčily a náš stávající sklad tak přestával stačit. Poslední kapkou bylo, když jsem kola musel skladovat i u sebe doma v kuchyni.

Přišel čas dalšího růstu. Koupili jsme tedy sousední dům s hospodou, kde sídlíme po četných úpravách dodnes, ale k tomu později.

I zde nás čekala spousta zednických prací, a tak chvíli trvalo přeměnit současnou hospodu na budoucí bike shop.

Mezitím nám přestala stačit i kapacita e-shopového prodeje, proto jsme se pustili do tvorby nového moderního e-shopu pro naše zákazníky. Ten spouštíme v březnu 2016.

Krátce na to odkládáme zednické lžíce a otevíráme zbrusu novou a větší prodejnu v Jablonci nad Nisou. Je květen 2016 a vy jste měli možnost náš obchod navštívit už v novém. S novými prostory rozšiřujeme i pracovní tým o další nepostradatelné ruce. Během nadcházející zimy přicházíme s myšlenkou otevřít druhou kamennou pobočku, tentokrát v Liberci. Pokukujeme tak po vhodných prostorách a přichází čas opět vzít do ruky zednickou lžíci!

Po půl roce dřiny máme hotovo a v srpnu 2017 otevíráme naši druhou, libereckou, pobočku.

Po úspěšné sezóně je nám jasné, že už se do toho v Jablonci zase nevejdeme.

Původní jablonecká hospoda je však místo nevídaných možností, takže máme v záloze ještě jedno nevyužité patro. To značí jediné, další dovolená na maltě! Takže roztočit míchačky, a s chutí do toho!

 Málem bych přeskočil ještě jeden důležitý milník. V lednu 2018 se rozrůstáme o dalšího člena a s ním spouštíme i nový e-shop www.mladyhoral.cz

Náš mladý horal doplňuje náš cyklistický sortiment a nabízí outdoorové věci, vybavení pro horolezce, lyže a další nezbytnosti pro sportovní nadšence na zimu i na léto.

Máme za sebou 5 let fungování a náš tým v sezoně čítá skoro dvě desítky lidí, kteří se snaží vám nabídnout tu nejlepší možnou péči a servis. Další plány jsou bohaté a čas vám naše vize přiblíží – rozhodně se máte na co těšit! Tenhle článek bychom rádi uzavřeli velkým poděkováním za vaši přízeň, protože bez ní by se tohle všechno neobešlo.

Za celý tým Cycology a Mladý Horal
Tomáš

Diskuze
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: