Vyzkoušej to i na Slovensku!

Vyzkoušej to i na Slovensku!

Rádi využijeme každou volnou chvíli, abychom vyzkoušeli další a další bikeparky. A protože Rakouska už bylo dost, tentokrát pro Vás přinášíme tip na slovenský Bikepark Kálnica. Takže pokud nechcete strávit celé dny v autě, tyhle traily určitě stojí za zkoušku.

 

Na přelomu léta jsme s pár jezdci vyrazili navštívit naše sousedy a jejich Bikepark Kálnica. I když se řadí mezi ty menší, nabízí více, než se možná na první pohled zná. Kálnica má kolem 15ti velice zajímavých a nevšedních trailů, tudíž i na celkem malém kopci není o zábavné traily nouze. 

Na své si zde přijdou všichni, ať už méně zkušení jezdci, tak i ti více "vyježděnější". Některé lajny jsou tu tedy opravdu jednoduché, některé ale dost technické. To se pak pozná, kdy už má člověk kolo "v ruce". 

Na kopec jsme se nechali vyvézt kotvou, která se vyplatí nejenom cenově. Na vršku už si každý vybere to svoje, podle nálady, podle zkušeností. Mezi naše favority určitě řadíme Funny Enduro, super pojezd pro všechny. Na kompletním trailu jsou sice pouze boule, ale i tak se dají vymyslet parádní skoky, které neomrzí. A dalším oblíbencem se stal Big Vito, kde si člověk už pěkně zalítá. Celkově je jezdec více ve vzduchu, než na trailu. A o tom to taky je. Tak koukněte na video a nechte se inspirovat!

 

 

 

Vyzkoušej to i na Slovensku!
Vytvořeno18.08.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.