výživa - PENCO BCAA MASSIF aminokyseliny s vit.C a B6

výživa - PENCO BCAA MASSIF aminokyseliny s vit.C a B6
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
225 Kč
196 Kč bez DPH
Cena poregistraci:221 Kč s DPH
Kód01120604
VýrobcePenco
Záruka24 měsíců
Objednací kód19408
Produkt nebyl hodnocen
PopisDiskuze
výživa - PENCO BCAA MASSIF aminokyseliny s vit.C a B6

AminokyselinyBCAA MASSIF120 tobolek

Unikátní směs BCAA a argininu k ochraně svalové hmoty. Napomáhá udržovat u mužů optimální hladinu testosteronu. U žen cíleně chrání svalové bílkoviny při redukčních dietách.

Složky přípravku PENCO MASSIF BCAA podporují uvol­ňování růstového hormonu a insulinu a napomáhají udržo­vat u mužů optimální hladinu testosteronu. U žen cíleně chrání svalové bílkoviny při redukčních dietách. PENCO BCAA MASSIF tak vytváří podmínky pro regeneraci a růstu aktivní svalové hmoty a tím napomáhají výkonnostnímu růstu a zamezení stagnace ve všech druzích sportu, při nichž je svalová práce rozhodující.

  • Ochrana svalové hmoty při namáhavých výkonech
  • Podpora růstu svalové hmoty
  • Posílení imunity a odolnosti, zvýšení výkonnosti
  • Cílená ochrana svalových bílkovin při  odbourávání tuků (redukční diety)
  • Vysoký regenerační účinek

Aminokyseliny s větveným řetězcem (BCAA, z angl. Branched Chin amino acids) tvoří až 30% z celkového množství svalové tkáně. Na rozdíl od ostatních aminokyselin většina BCAA (L-leucin, L-isoleucin a L-Valin) prochází játry v nezměněné podobě a metabolizuje se především  ve svalech. Tam zastavuje odbourávání svalových bílkovin po vyčerpání sacharidových zdrojů (glykogenu) při intenzivním tréninku a cvičení.

PENCO MASSIF BCAA zmírňuje nepříznivé následky zvýšeného příjmu bílkovin a u některých silových sportovců (např. kulturistů a vzpěračů). Vysokoproteinové diety (tj. nad 2g proteinů/kg tělesné hmotnosti) vedou nejen k vyšší produkci toxického amoniaku, ale i ke snížené schopnosti jaterních buněk metabolizovat aromatické aminokyseliny. Tím se poruší fyziologická rovnováha mezi větvenými a aromatickými v krvi, sníží se rychlost syntézy přenašečů nervového vzruchu a zvýší se tvorba toxických aminů v centrální nervové soustavě. K snížení funkčnosti jater dochází i při nadměrném pití alkoholu, po jaterních virózách, při šoku a poruchách rovnováhy elektrolytů. Také zde může významně pomoci užívání PENCO MASSIFU BCAA.

SLOŽENÍ: L-leucin, L-valin, L-isoleucin, L-arginin ,vitamín C, vitamín B6, oxid křemičitý, želatinová tobolka

PŘÍPRAVA A DÁVKOVÁNÍ: V netréninkových dnech 2 tobolky 1× denně před jídlem. Ve dnech, kdy trénujete nebo závodíte 2 tobolky 30–60 min před výkonem a 2 tobolky 1–3 hodiny po výkonu a 2 tobolky před večeří.

1 tobolka
L-leucin 160 mg
L-valin 108 mg
L-isoleucin 80 mg
L-arginin 100 mg
Vitamin C 50 mg
Vitamin B6 1,5 mg
VýrobcePenco
ZnačkaPenco
Diskuze
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: