Váš Brain už nemusí na dovolenou, my dáme Vašemu tlumiči a vidlici potřebný servis

Vytvořeno20.09.2021
Váš Brain už nemusí na dovolenou, my dáme Vašemu tlumiči a vidlici potřebný servis

Každý správný cyklista by se měl starat o své kolo. To znamená výměnu destiček, řetězu, prostě pravidelný servis kola. Mezi servis patři i pravidelná péče o tlumící jednotky, tedy o tlumič a vidlici. Ovšem jsou sofistikované systémy, které neumí každý servis opravit nebo jim dát potřebnou péči. Mezi ně patří tlumení od značky Specialized s označením Brain.

 

Váš Brain už nemusí na dovolenou, my dáme Vašemu tlumiči a vidlici potřebný servis

 

Vidlice s označením Brain jsou vyráběny ve spolupráci se značkou RockShox a tlumiče ve dvou variantách, a to RockShox i Fox.

Pokud potřebujete takovou tlumící jednotku odservisovat, tak je z pravidla nutné ji odvést do obchodu s koly výše zmíněné značky, a poté je tlumení zasláno do ciziny na servis. Tento servisní interval může trvat měsíc nebo také klidně tři měsíce. Vše záleží na vytíženosti. Poté se vám vrátí tlumící jednotka, která ani není vaše, ale má stejné parametry jako ta vaše.

My tento servis zvládneme udělat i v sezóně do 3 týdnů, z pravidla do 7 pracovních dnů a vrátíme vám přímo vaši tlumící jednotku. Jedná se pouze o pozáruční servis.

Takže kdy jste naposledy servisovali svůj Brain? Je to déle než rok? Tak hned s ním do servisu, ať vše funguje, jak má a není potřeba kupovat něco nového. Samozřejmě od nás máte záruku na servisní úkony.

A jaké jsou tedy ty hlavní výhody:

Dáme vašemu tlumiči a vidlici potřebný servis

 

Jaké tlumení k nám můžete donést/poslat?

Vidlice - RockShox Reba, SID, RS1

Tlumiče – veškeré Brainy ve spolupráci Fox a RockShox

Samozřejmě děláme i tlumení jiných značek/typů. Primárně se jedná o tlumící jednotky značek RockShox, Fox, DVO, SR Suntour, X-Fusion aj.

 

Specialized Brain  

 

 

 

Pokud se nás chcete na něco zeptat, nebojte se nás kontaktovat na e-mail: info@cycology.cz

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.