Tomáš Slavík opět vítězí ve Francii - již potřetí v řadě!

Vytvořeno22.11.2021
Tomáš Slavík opět vítězí ve Francii - již potřetí v řadě!

Téměř po čtyřech letech se Tomáš Slavík vrátil do dějiště jednoho z nejlepších městských sjezdů v Evropě a to do Grasse ve Francii. Jedna z nejlepších tratí, spousta kvalitních francouzských a zahraničních závodníků a parádní výhledy jižního pobřeží. Tomáš Slavík jezdil celý den perfektně a dokázal tak zvítězit již potřetí v řadě a to víc než o 3 vteřiny! Parádní zakončení letošní sezóny...

Tomáš Slavík opět vítězí ve Francii - již potřetí v řadě!

 
"V Grasse už jsem nebyl pořádnou řádku let a skoro jsem zapomněl jak je zdejší trať rychlá a brutální v sekci se schody. Je to už doopravdy velká trať, na kterou musí mít člověk i pořádný kolo s většíma zdvihama. Fakt jsem se tam těšil a zárověň jsem se těšil na první test mého nového kola na města, se kterým bych chtěl závodit většinu velkých městských sjezdů.
 
Den závodu byl pro mě trochu hektickej jelikož po první tréninkové jízdě mi naložili pořadatelé kolo na jeden z přívěsů, který vyvážel kola nahoru a bohužel v nejrychlejší pasáži moje kolo vypadlo na silnici a docela to schytalo. Zázračně bylo zníčené jen přední kolo, plášť a uhnutý řidítka. Naštěstí se nám podařilo dát vše dohromady a stihl jsem ještě na rychlo dvě tréninkový jízdy. Nebyl to zdaleka ideál, ale lepší než nic. V kvaldě jsem si ještě vyzkoušel různý stopy a potvrdil si je. Ve finále jsem pak otevřel plnej a bylo z toho první místo o víc než 3 vteřiny, což je skvělej výsledek. Je super ukončit sezónu nějakým hezkým výkonem, protože do tvrdé zimní přípravy se kapka motivace vždycky hodí.
 
Díky všem, co mi pomohli opravit kolo a sehnat náhradní díly... organizátorům pak velkej palec nahoru za organizaci! Byl to parádní závod!"
 
 
Tomáš Slavík ve Francii
 
 
Tomáš Slavík ve Francii

 Tomáš Slavík ve Francii

                             Photo: Stupefix, Freekor
 
 
 


Sezóna 2021 je u konce a tohle byla poslední tečka za tímto nadprůměrně úspěšným rokem. Děkujeme všem za přízeň a vidíme se již brzy ve 2022.

Pro více informací o Tomáši Slavíkovi sledujte jeho sociální sítě:
www.tomasslavik.com
www.facebook.com/TomSlavik63
www.instagram.com/TomasSlavik63
 
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.