Tomáš Slavík obhájil titul mistra ČR v městském DH!

Vytvořeno07.06.2021
Tomáš Slavík obhájil titul mistra ČR v městském DH!

Letošní ročník MČR v městském sjezdu se přesunul do Dačic, které jsou každý rok highlightem sezóny urban DH závodů nejen kvůli trati, ale taky kvůli skvělé atmosféře! Mysleli jsme si, že letos o tuto atmosféru přijdeme, ale díky zmírnění vládních opatření jsme si mohli užít pravou atmosféru, která tohle místo tak proslavila. Letos byl u toho i Tomáš Slavík a dres mistra ČR z roku 2020 dokázal obhájit!

TRomáš Slavík obhájil titul mistra ČR

 
"Letos je to pro mě druhej závod. První jsme jeli v Polsku, bez diváku, pršelo... bylo to takový smutný. V Dačicích jsem závodil poprvé a slyšel jsem samou chválu, takže jsem se hodně těšil, ale že to bude taková paráda jsem nečekal. Prostředí i trať se mi hrozně líbilo. Trať měla jen lehce pod minutu, ale i tak se na ní člověk dokázal pěkně vyřádit a vyždímat. Musím říct, že když jsem při první finálové jízdě vjel do "kotle" u fontány, tak jsem málem spadl z kola! Řev, fandění, ruce v cestě...no bomba! Tohle mi strašně chybělo a zjistil jsem, že to potřebuju k pořádným výkonům!
 
Ježdění jsem si celý den vyloženě užíval a v tréninku lítal nahoru dolů jak blázen bez ohledu na to, jestli budu unavenej nebo ne. Nakonec jsem v obou finálových jízdách vyhrál a podařilo se mi obhájit titul mistra ČR v městským sjezdu z roku 2020! Díky moc organizátorům v Dačicích za skvěle připravenej závod, Sašovi Sidorovi za srdíčko, který do toho dal a v neposlední řadě všem divákům, kteří nás hnali do cíle! Díky moc, užil jsem si to na 100%!"
 
 
Tomáš Slavík obhájil titul mistra ČR
 
 
 
 
Tomáš Slavík obhájil titul mistra ČR

 

Tomáš Slavík obhájil titul mistra ČR
 
 
 
Tomáš Slavík obhájil titul mistra ČR
 
Tomáš Slavík obhájil titul mistra ČR
 
Photo credit: Pito CZ, Proste Jaryn
 
 
 
Tomáš Slavík a jeho vítězná jízda MČR Dačice
 

 
Nyní Tomáše čeká 10 dní pauza a pak první závod světové série Crankworx v Innsbrucku, kde bude závodit v disciplínách Dual Slalom a Pumptrack! Pro více info sledujte sociální sítě:
 
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.