Bláto až za ušima

Bláto až za ušima

Podzim se blíží a s ním i nějaké ty přeháňky a další nepřízně počasí. Někdo za deště ani nevyjede, někdo naopak na výlet vyrazí rád a po cestě nevynechá ani jednu kaluž. Pro ty, které trocha vody neodradí, ale zase nechtějí mít bláto až za ušima, tady máme designovou pecku v podobě blatníčků a ochraných nálepek Rie:sel.

Vybrat si můžeš z klasiky: černé či carbonu, nebo se odvázat a nasadit třeba Stickerbomber nebo knír. K dostání jsou ve variantách přední, zadní, v prodloužené verzi (ať není bláto ani v očích) a i na sníh pro fatbike.

Líbí se ti stylové blatníky? S vychytávkami od Rie:sel ale ještě nekončíme!

Novinkou pro tento rok jsou ochranné tlustostěnné nálepky pro rám a vidlici. Ty ke stěně rámu nepustí žádný kámen odletující od kol a udrží ho tak bez jediného škrábance. Navíc se skvěle lepí a po případném sundání po nich nezůstane ani stopa, takže se nemusíš obávat otravného seškrabávání tlusté vrstvy lepidla. Vybrat si můžeš z čiré varianty nebo maorského vzoru.

Můžeš se spolehnout, že Rie:sel dokonale ochrání tebe i tvoje kolo před špínou a odletujícími kamínky, a ještě u toho bude skvěle vypadat. Tak co, uděláš si na podzim radost?

Bláto až za ušima
Vytvořeno02.09.2019
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.