Dětská kola a odrážedla Rascal

Nová česká značka prémiových dětských kol RASCAL BIKES je tu!

Za projektem nových dětských kol stojí skupina borců z Brněnských Cyklospecialit, kteří se ve spolupráci s profesionálními designéry a konstruktéry kol rozhodli postavit stroje, které si každé dítě zamiluje. Prodejnami Cyklospecialit ročně projde více než 5000 dětí – nových cyklistů, tedy zkušenosti s dětskou cyklistikou a zázemí pro vznik nové prestižní značky RASCAL BIKES jsou opravdu velké a Rascal bikes s velkými ambicemi míří i na exportní trhy. Výběrem kola Rascal podpoříte svěží českou značku a zároveň získáte opravdu prémiový produkt vyladěný pro děti po všech stránkách! RASCAL volí cestu kvality a hlavními atributy kol jsou nízká váha, pohon řemenem, prémiové materiály a prověřená dětská ergonomie. Geometrie rámů je velmi důležitým bodem ve vlastnostech každého kola, pro děti jsou připraveny rámy dokonale a to tak, že mají užší náboje a střed.

Díky tomu je pro ně lehčí šlapat, ovládat kolo a cítit se na něm stále velmi stabilně. Kola jsou díky tomu také lehčí a ovladatelnější než konkurenční Early Rider z Velké Británie, který byl doteď králem v oboru. 

Za zmínku zajisté stojí i unikátní povrchová úprava transparentním tónovacím lakem, který nechává vyniknout detailům a exkluzivitě precizně vařených broušených hliníkových rámů ze slitiny hliníku 6061. Všechny verze budou dostupné v základních 5ti barvách - titanová, zlatá, modrá, oranžová a růžová.

Název RASCAL BIKES vychází z anglického slova rascal – tedy „rošťák“ a takové je i motto značky: „Kola pro správné rošťáky!“ A pro ty máme výběr od odrážedel po kola o průměru 26 palců. Odrážedlo Rascal Punk má krásných 3,7kg a je obuté na pláštích Kenda o průměru 12" a 14" pro tu nejlepší ovladatelnost, ideální dětem 2-4 let věku. Více informací po kliknutí na ,,Punkáče" níže.

Všechna kola Rascal (14" až 26" palců) jsou poháněna řemenem, který šetří hmotnost a je bezpečnější oproti klasické řetězové verzi. S věkem roste zodpovědnost a proto od 20" palců nalezneme přehazovačku v zadním náboji od značky Sturmey Archer se třemi rychlostmi.

24" a 26" palcová kola mají sedmi rychlostní náboj od stejného výrobce, tedy strach z nedostatku převodů mít rozhodně nemusíte. Rascal sází také na hmotnost svých modelů, která je více než obyčejná.

Co si myslíte o hmotnostech a pohonu řemenem u dětských kol Vy?

Diskuze
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: