Opřete se do toho a zdolejte každý kopec s hůlkami Leki

Vytvořeno01.06.2021
Opřete se do toho a zdolejte každý kopec s hůlkami Leki

Znáte ten pocit, kdy Vás nohy už skoro nenesou a každý krok cítíte dvakrát tolik? Většinou už máme v nohách desítky kilometrů a krajina se od ranních rozbřesků vystřídala se zapadajícím sluncem. Někdo ale může mít tento pocit i při nedělní procházce po okolí. V tom není rozdíl, hole pomůžou všem, od turistů po běžce.

 

Leki hůlky vás podrží všude

 

Značka Leki myslí na všechny typy uživatelů, tudíž je jedno, jestli jste turista, běžec, ultra běžec nebo příležitostní sportovec. Leki hůlky v tom nikoho nenechají a jsou pomocníkem, který by neměl chybět nikomu.  Lehké, užitečné, skladné a stylové, to jsou LEKI hole se vším všudy.

A jelikož se blíží léto a mnoho z nás bude svůj čas trávit na kopcích, představíme Vám LEKI hole více podrobně. Vybírejte, užívejte a sdílejte s námi tvoje zážitky nejenom z treků.

 

Vycházkové hole Leki

Vycházkové hůlky jsou určené pro ten nejpomalejší pohyb. Ideální pro ty, kteří se rádi procházejí a nepotřebují přitom zdolávat tisíce metrů převýšení. Jsou lehké a odolné. Absolutní lehkost je dosažena nejen díky inovativnímu dutému madlu.

 

Vycházkové hole leki ideální na procházku po okolí

 

 

Trekingové hole Leki

V tomto případě se bavíme o teleskopických holích, které jednoduše složíte a zabalíte do batohu. Díky tomu, že jsou hole teleskopické, můžete u nich nastavit délku, která odpovídá strmosti terénu, ve kterém se zrovna pohybujete. Tím poskytují optimální podporu pro výstup a sestup. Trekingové hůlky doporučujeme těm, kteří se vydávají do těžšího terénu, se zátěží, ale i bez zátěže. V nabídce se také setkáte s různými typy madel a aretačních systémů. 

Trekingové hůlky jsou ideální podporou pro výstup i sestup z hor Trekingové hůlky a jejich aretační systém

 

Nordic walking hole Leki

Nordic walking hole se poslední dobou dostávají na přední příčky popularity. Hůlky jsou především pro kondiční a fitness chůzi, ale také jako pomůcka v oblasti prevence a rehabilitace.

Co se týče provedení, můžeme se setkat s pevnou, nebo nastavitelnou délkou hole.

 

Pevná  Nordic ealking hole leki určená pro kondiční chůzi Nastavitelná Nordic walking hole Leki pro fitness chůzi

 

 

Cross trail hole Leki

Tento typ holí doporučujeme těm, kteří kombinují běh a chůzi v terénu. Výhodou je kompaktnost při složení, větší tuhost. Na zádech je ani nepocítíte a díky prodlouženým madlům máte možnost rychlého střídání úchopu ve členitém terénu.

Cross trail hole leki, kterou v ruce ani neucítíte Rukojeť u běžecké hole Leki

 

 

Trail runningové hole Leki

Hole, které podrží každého běžce. Ideální pro sportovní/závodní terénní běh. Bavíme se opět o holích, které jsou extrémně lehké, tuhé, rychle je složíte a speciální rukojeť Vám poskytne pocit přesného přenosu síly do holí.

 

 Trail runningové hole Leki a jejich možnost složení na cesty

 

 

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.