Mezinárodní event Crankworx Innsbruck - za striktních pravidel a bez diváků

Mezinárodní event Crankworx Innsbruck - za striktních pravidel a bez diváků

První mezinárodní event na světové úrovni po více než 6ti měsících měl být Crankworx Innsbruck. Do poslední chvíle nikdo z nás nevěřil, že se odjede, ale opak byl pravdou! Za striktních pravidel a bez diváků dostalo Crankworx Innsbruck zelenou a my vyrazili směr Rakousko.

 
 
Photo credit: Boris Beyer, Marko Magister


“Upřímně jsem nevěřil s aktuální situací v Evropě, že se Innsbruck odjede. Mám strašnou radost, že se to podařilo, i když za takto striktních podmínek a bez diváků jsem vlastně nevěděl, co od toho čekat. Byl to fakt nezvyk, okolo tratě nikdo, na startu ti nejrychlejší střelci a chvilkama jsem si připadal jak na lokálním tréninku za barákem… s tím rozdílem, že člověk závodí proti těm nejrychlejším na světě a musí jet úplnou hranu."
 
 

Photo credit: Boris Beyer, Marko Magister
 
 
"Ve finále jsem byl mile překvapenej z celkové atmosféry tohoto eventu, stejně jako další závodníci. Atmosféra byla hodně vyklidněná, v pumptracku probíhal v tréninkách jam, v dualu jsme všichni společně probírali stopy a smáli se tomu a nikdo vlastně vůbec nestresoval. Bylo to jak setkání kamarádů a přátelskej pojezd, ale před kamerami vysílanej do celýho světa. A ono to bylo správně. Někdy to i na akcích takových rozměrů není o výsledcích ani nejrychlejších časech, ale je to o tom vrátit se zpět do svých kořenů kvůli čemu jsme vlastně začali jezdit na kole - kvůli zábavě, kterou sdílíme společně s dalšíma kámošama. O tom je celý ježdění na kole."
 
 

Photo credit: Boris Beyer, Marko Magister
 
 
"V těchto “zvláštních” časech to potřebujem ještě víc než kdy jindy a chtěl bych tím poděkovat organizátorům Crankworx, kteří vložili veškerou snahu do toho, aby se závod i za těchto podmínek odjel. A musím říct, že jsme si to všichni fakt užili! Ve finále jsem skončil na 5. místě v Pumptracku a na 9. místě v Dual Slalomu, což nejsou úplně výsledky, pro který jsem si přijel, ale domů si odvážím víc než “jen” výsledky… mnohem víc - skvělej pocit a motivaci!“
 
 

Photo credit: Boris Beyer, Marko Magister
 
Tomáš Slavík hightlights z Crankworx Innsbruck 
 
 
 
 
V následujících měsících jsou v plánu pouze menší lokální akce, ale přesně na tohle “okurkové období” pro Vás máme nachystáno spoustu materiálu, na kterým jsme poslední měsíce makali a hlavní video projekt, na kterém makáme již přes rok! Máte na co těšit! Pro více informací sledujte sociální sítě Tomáše Slavíka, ať jste v obraze.

www.tomasslavik.com
Mezinárodní event Crankworx Innsbruck - za striktních pravidel a bez diváků
Vytvořeno07.10.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.