MČR XCO a E-bike v Harrachově 2021

Vytvořeno17.08.2021
MČR XCO a E-bike v Harrachově 2021

Pokud jako my žijete cyklistikou a jste rádi středem cyklistického dění, tak pro vás máme tip na nadcházející dny. Od 19. 8. do 22. 8. 2021 bude v Krkonoších cyklisticky nabito. Harrachov se pro letošní rok stal hlavním místem v ČR pro XC disciplíny. Tou hlavní je právě MČR horských kol v Olympijském Cross-country (XCO), na které se můžete těšit v náročném terénu v blízkosti mamutího můstku.

 

Harrachov MČR XCO a E-bikes

V rámci Českého poháru se právě v Harrachově můžeme opět těšit i na Short Track (XCC). XCC je rychlý závod na technické trati, který je plný zvratů, a díky tomu divácky velice zajímavý. 

Nepřijdeme ani o již tradiční štafetový závod a dětské závody Strabag Minime MTB Cup, takže pokud doma máte malého závoďáka, tak je ideální příležitost ho přihlásit do závodu, kde bude připravena speciální trať právě pro ty nejmenší. Není se tedy čeho bát. 

Nesmíme samozřejmě zapomenout na Škoda Auto MČR E-MTB cross country 2021, který uzavře celý čtyřdenní závodní “maraton”.

 

 

Progrma na harrachovské MČR v XCO a E-bike

 

Na své si přijdou nejen závodníci, ale i fanoušci. Nelehká trať v sobě skrývá mnoho úskalí, a proto je velice zajímavá i pro diváky. Před pár týdny jsme pro vás byli projet trail pro závod elektrokol. Celou trať máte nyní možnost zhlédnout na našem youtube kanále. Trať pro nedělní závod elektrokol je samozřejmě trochu odlišná, oproti minulému roku je technicky náročnější. Závodníci mají sice k dispozici svá nadupaná elektrokola, ale věřte, že to není zadarmo. Zapotí se tak jako tak.

 

 

Pokud vše vyjde podle plánu a vy dorazíte fandit do Harrachova, můžete navštívit náš Cycology stánek, pokecat s námi a společně s námi fandit nejenom našemu jezdci Honzovi Nesvadbovi.

Pokud budete mít zájem, je možnost si v pátek, v sobotu i v neděli půjčit naše elektrokola na projížďku po blízkém okolí, abyste si vyzkoušeli, co elektrokolo dokáže. Můžete si samozřejmě půjčit elektrokolo i na nedělní závod, ale upozorňujeme, že trať není jednoduchá a je vhodná spíše pro zkušené závodníky, než začínající jezdce.

 

 

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.