KOLOnaVIRUS

KOLOnaVIRUS

V posledních dnech je tématem číslo 1 koronavirus. My tuto situaci určitě nebudeme zlehčovat, ale chceme podpořit rozhodnutí vlády o omezení pohybu občanů a snížení lidského konktaktu na minimum. Samozřejmě chceme všichni fungovat jak je to jen možné a dopravovat se do práce. Kolo je dopravní prostředek, který vám může pomoci vyhnout se MHD, kde zajisté hrozí možnost nákazy a zároveň uděláte něco pro své zdraví, které je třeba v posledních dnech podpořit. Proto jsme pro vás udělali několik vstřícných kroků pro vaše pohodlí:

 1. Fungování e-shopu je bez omezení.
  Prosíme, pokud to je možné, platit objednávky kartou online nebo převodem, aby se minimalizoval kontakt s kurýrem nebo na výdejních místech.
 2. Doprava ZDARMA pro objednávky nad 800 Kč od 24. 3. do 14. 4. 2020.
  Platí pro dopravu InTime, Zásilkovna a Balíkovna. Veškeré objednávky prosíme platit online. Opět nám jde o zamezení lidského kontaktu. Pro osoby v karanténě je možnost poznámky pro dopravce: balík nechat za dveřmi.
 3. Svoz a zpětný rozvoz servisů po Jablonci n.N. a Liberci ZDARMA.
  Jak je výše zmíněno, kolo je dopravní prostředek, který může pomoci vyhnout se MHD. Ne každý však stihl své kolo odservisovat, aby správně fungovalo. Po telefonické domluvě na čísle 484 801 223 lze objednat svoz, který bude rozvážet mezi 15 – 17 hodinou. Osobní kontakt proběhne pouze vyzvednutím kola a předáním servisního protokolu. Veškeré informace o průběhu servisu budou řešeny telefonicky.
 4. Rozvoz objednávek po Jablonci n.N. a Liberci za 49 Kč u objednávky nad 500 Kč.
  Abyste zbytečně nemuseli cestovat po městě, jsme schopni vám objednávku doručit domů, a to v čase mezi 15 – 17 hodinou.

 Od objednávky nad 2000 Kč je rozvoz ZDARMA. Možnost rozvozu je již na našem webu a o doručení vaší objednávky vás budeme kontaktovat telefonicky.

 1. Výdejní okénka na prodejnách.
  Pro ty, kteří přesto mají cestu kolem prodejny, jsme vytvořili výdejní okénko pro výdej objednávek, případně servisů. Platí jak pro Liberec, tak pro Jablonec n.N.
 2. Sleva 10 % na kola skladem a 5 % u dodavatele.
  Po napsání KOLOnaVIRUS do poznámky objednávky získáte již zmíněnou slevu. Sleva budeodečtenana finální faktuře. Sleva se nevztahuje na kola značky Woom. Akce platí do 14. 4. nebo do vyprodání zásob. S výběrem Vám zajisté pomůžeme po telefonu.

Všichni děláme maximum, abychom vyšli vstříc vašim potřebám a nařízení státu. Momentálně vzniká prostor pro dodělání kola doma, jeho vylepšení, nebo využití kola jako dopravního prostředku, či rychlého odreagovaní. Prosíme současně o trpělivost, shovívavost a zodpovědnost při jakémkoliv vašem fungování.

S pozdravem tým Cycology. #KOLOnaVIRUS

KOLOnaVIRUS
Vytvořeno24.03.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.