Jarní servis - nezapomeňte na něj!

Jaro už klepe na dveře a s ním i začátek nové cyklistické sezóny. Než se svým kolem vyrazíte na první letošní vyjížďku, nezapomeňte ho ale nechat pořádně prohlédnout v servisu. Jarní kontrola rozhodně není jen pro závodní speciály :-) Proč byste ji neměli zanedbat ani vy?

 

  • S kolem, kde všechno šlape, jak má, se vám pojede skoro samo
  • Pravidelně servisovaný stroj vám bude sloužit dlouho
  • Bezpečnost především – zkontrolované a seřízené kolo vás nenechá ve štychu ani v krizové situaci

 

 Proto neváhejte a přivezte svoje kolo na jarní servisní prohlídku i vy. Naši mechanici si poradí s každým typem, ať už máte kolo horské, silniční, městské nebo i elektrokolo. Nezapomínáme ani na dětská kola, tam je ostatně bezpečnost důležitá dvojnásob.

 

Jak takový jarní servis probíhá?

Naši mechanici s vámi hned při přijetí na servis kolo prohlédnou a doporučí optimální druh servisu. Zakládáme si na tom, že ke každému kolu a jezdci přistupujeme individuálně a navrhneme servis přesně na míru jeho potřebám.

Chcete, aby vaše příprava na sezónu byla skutečně důkladná? Zeptejte se mechaniků na náš velký servis, při kterém nám neunikne vůbec nic. Pečlivě zkontrolujeme všechno od brzd, řazení, pružení a tlumení, výplety, lanka a bowdeny, až po hlavové a středové složení. Na závěr vám kolo i kompletně umyjeme a namažeme. Při předání vám pak naši mechanici rovnou poradí, jak o kolo a jednotlivé komponenty během sezóny správně pečovat a kdy se zase stavit třeba na kontrolu řetězu nebo vidlice, aby se vám následné opravy moc neprodražily.

Výsledkem je tak kolo, se kterým můžete bez obav vyjet vstříc nové sezóně a pořádně do toho šlápnout!

Diskuze
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: