Stačí vteřina a je fuč!

Stačí vteřina a je fuč!

Cyklistická sezóna je v plném proudu, stačí trochu hezčí den a zahrádky jsou hned přeplněné cykloturisty. Bohužel se s nimi objevují i první ztráty kol. O sledovacím zařízení jsme si už psali v jednom z minulých článků a jedná se o prvotřídní ochranu kola. Obecně ale platí, že čím více ochranných prvků, tím více jistoty, že zrovna to vaše kolo neudělá „puf“ a vinou nenechavého zloděje nezmizí. Není tak od věci si kolo pojistit ještě klasickým zámkem. A na zámky je tu Hiplok. Ten nabízí celou řadu zajímavých a chytrých zámků, které zvládnou ochránit vaše kolo na pár vteřin nebo i několik minut.

Prvním takovým chytrým zámkem je Z lok. Tento malý a přesto silný zámek obsahuje úzký ocelový plátek, který dokáže zabezpečit kolo například u letní zahrádky některé restaurace nebo na nosiči kol u automobilu. Jedná se o zámek, který má primárně odradit potenciálního zloděje, který by viděl nepřivázané kolo a chtěl využít příležitosti ho jednoduše vzít a jet.

 

Další Hiplok s označením FLX nabízí ocelové lanko, číselný kód pro uzamčení a zároveň může sloužit jako zadní blikačka, aby vás řidiči nepřehlédli. Pokud jste ten typ cyklisty, který na kole dojíždí do práce nebo se při dlouhých výletech vracíte za šera a namísto dvou zařízení chcete brát jedno, je pro vás FLX zámek jako dělaný.

A nakonec vám představíme jednoho z těch větších ochránců. Hiplok Lite je pořádný řetěz, který vaše kolo ochrání i před vychytralým zlodějem, který by se ke krádeži vyzbrojil nějakým náčiním. Tento - opět ocelový - přítel vám kolo spolehlivě pohlídá, i když jej nebudete mít na očích.

 

Že jste zabezpečení svého oře doteď zanedbávali? Neváhejte a objednávejte Hiplok na našem e-shopu nebo se zastavte na jedné z kamenných prodejen v Liberci nebo Jablonci nad Nisou.

 A co si myslíte o zamykání kol Vy? Zastaví to zloděje?

Stačí vteřina a je fuč!
Vytvořeno17.06.2019
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.