CYCLOC - Uložte Vaše kolo stylově!

Dnes vám představíme další Designové držáky na kolo Cycloc jsou stylové, praktické, kvalitní a navíc vyráběné ve Velké Británii. Nabízí řešení pro všechny, kteří řeší problém s ideálním uskladněním svého kola a nevzhledné kovové držáky prostě nechtějí. Cycloc dokazuje, že držák na kolo může být nejen funkční, ale také hezký.

Cycloc nabízí širokou škálu držáků – vertikální, horizontální, montážní a na doplňky. Všechny držáky se vyrábí v pestré paletě barev, takže si každý hravě najde ten ideální podle svého vkusu a potřeby. Šikovným doplňkem k držákům je taky chytrá gumová páska Cycloc WRAP.

Cycloc SOLO - Vertikálně, horizontálně, silniční kolo, horské kolo 26", 27,5" i 29", fatbike, v obýváku, v garáži i v kanceláři...všude funguje parádně a dělá radost každý den.

Cycloc ENDO - vertikální držák ideální pro všechny, co mají málo prostoru a hodně kol.

Cycloc HERO - novinka v nabídce Cycloc, horizontální držák, kde je kolo upevněno za pedál. Pro všechny, co chtějí efektivně využít prostor.

Cycloc HOBO - Držák a přenosný montážní stojan pro kola s dutým středem.

Cycloc LOOP - kolo už visí na stěně, ale kam teď s helmou a ostatními věcmi? LOOP to vyřeší - od teď má helma, bunda, zámek a spousta ostatních věcí své místo.

Bojujete s nedostatkem prostoru pro vašeho oře? S Cyclocem to vyřešíte elegantně!

Diskuze
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: