Chcete mít bohaté Vánoce?

Chcete mít bohaté Vánoce?

I když už se počasí nejeví jako ideální cyklistické, my jsme cyklo nadšenci přes celý rok. A proto Vám přinášíme soutěž, díky které budete napjatí až do Vánoc.

Jak to bude probíhat? Každý, kdo nakoupí v období od 1. 10. 2020 do 30. 11. 2020 nad 1 500 Kč přes náš E-SHOP (platí jak pro doručení všemi dopravci, tak pro osobní vyzvednutí), bude zaregistrován do našeho cyklo adventního kalendáře. 

Zaregistrován tedy bude ten, kdo nakoupí za 1 500 Kč a my dodáme zboží za 1 500 Kč. Registrována nemůže být objednávka, která nebude dodána celá. Nákupů nad 1 500 Kč můžete udělat více a po každém nákupu budete zaregistrováni do kalendáře. Pokud jeden z Vašich nákupů vyhraje, automaticky bude vyřazen, ale ostatní registrované nákupy zůstávají v soutěži.

Následně začneme 1. 12. 2020 každý den odtajňovat jednoho výherce či výherkyni. Takže během toho, co si doma budete vyloupávat čokoládu ze svého papírového kalendáře, my budeme každý den obdarovávat také. Ale místo čokolády od nás získáte hodnotné ceny. A to až do Štědrého dne!

 

Tak neváhejte, skočte na naše stránky a naplňte košíky. Můžete obdarovat jak sebe, tak i celou rodinu. A uvidíte, třeba se zrovna vy objevíte v adventním kalendáři.

 

P.S. Čím vícekrát nakoupíte, tím vícekrát budete ve slosování.

 

 

Chcete mít bohaté Vánoce?
Vytvořeno07.10.2020
pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.