Buďte ready na první vločky

Vytvořeno12.11.2021
Buďte ready na první vločky

Nevíme jak vy, ale my se na ty první sněhové vločky těšíme. A proč? Jednoduše proto, že vyšlápnout kopce nahoru a užívat si cestu dolů je nezapomenutelný zážitek a my jsme na tom tak trochu závislí. Jdete do toho s námi?

Buď ready na první vločky

A jak se na první sněhovou nadílku chystáme?

Naše sklady jsme se snažili naplnit co to jen jde, ale ani letos situace není jednoduchá a zboží tak nějak není nikde. Přesto jsme ale získali nové zimní značky, které můžeme vřele doporučit. Dnes se zaměříme na skialpy. Věříme ale, že příště nadchneme zapřísáhlé běžkaře. Těšte se!

Co u nás můžeš najít nového?

Ze skialpinistického sortimentu nově nabízíme BlizzardKästle nebo Armada. Všechny tři značky jsou velikány mezi zimním vybavením a není tedy potřeba dlouho váhat. To byste ale neměli za žádné situace, protože "kdo dřív přijde, ten dřív bere" 

 

A jak na skialpy?

Pokud jste nováček a váháte, jestli si to vyzkoušet, nečekejte ani minutu. Pokud jste pokročilejší lyžař/ka, ani pro vás nebude menší opakovačka všech základů nuda. 

Zde je náš průvodce, který vám upřesní vše ze světa skialpinismu.

 

 

 

Jak si vybrat skialpovou obuv?

 

Jak si vybrat skialpové lyže?

 

Jak si vybrat skialpové vázání?

 

Jak si vybrat stoupací pásy?

 

Co si sbalit na skialpovou túru?

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.