Běžkařská sezóna se blíží!

Vytvořeno23.11.2021
Běžkařská sezóna se blíží!

První poprašek je tu a tudíž už není na co čekat. Minulý týden jsme se opřeli do skialpového vybavení a tento týden se naopak zaměříme na běžecké lyžování. Věříme, že "síly" jsou to téměř vyrovnané a fanouškovská základna běžkování je veliká. Tak se pojďme podívat, co nás čeká a nemine před prvním sklouznutím.

Běžkařská sezóna se blíží!

 

Brzy čekáme první chumelenici.

Přírodu neoklameme, a tak se pilně přiravujeme na první sněhovou nadílku. Trénujeme, servisujeme a za chvíli naskočíme do stopy. A doufáme, že nás v tom nenecháte! Zima bude tuhá a příprava se vždy vyplatí, ať už fyzická, tak servisní.


Co u nás můžete najít nového?

Letos u nás můžete vybírat ze čtyř světových značek, se kterými rozhodně neuděláte krok vedle. Vybírejte tedy mezi Atomic, Fischer, Kästle nebo Salomon. Ale pozor, zásoby se tenčí a ani letos není situace se zbožím růžová.

 

A jak na běžecké lyžování?

Pokud jste nováček a váháte, jestli si to vyzkoušet, nečekejte ani minutu. Pokud jste pokročilejší lyžař/ka, ani pro vás nebude menší opakovačka všech základů nuda.

Zde je náš průvodce, který vám upřesní vše ze světa běžeckého lyžování.

 

Jak si vybrat běžecké lyže?

 

Jak si vybrat běžecké vázání?

 

Jak si vybrat běžeckou obuv?

 

Jak vybrat běžecké hole?

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.