Až se jaro zeptá, co jste dělali v zimě

Vytvořeno20.10.2020
Až se jaro zeptá, co jste dělali v zimě

Minulý týden jsme nabídli servis těm odvážnějším, kteří se letos ještě chystají vyjet ven. Dnes se zaměříme na domácí tréninky, díky kterým budete na jaře s úsměvem švihat o sto šest.

Rok se s rokem sešel a zase tu máme sychravo a brzkou tmu. Kdo není milovník zimního období, tak trochu trpí. Ale i tak se dá jezdit a mít radost ze švihání. Z domácího švihání!

A jakou to má výhodu? I když si člověk moc neužije čerstvého vzduchu a nemůže vnímat krajinu kolem sebe, může udělat něco pro sebe, a to se přece počítá. A hlavně to cukroví si člověk musí zasloužit. 

A podle čeho vybírat? Máte dvě možnosti - válce nebo trenažér.

 

Válce obecně jsou pro trochu zkušenější jezdce, ale naučit se na tom samozřejmě může každý. Velkou výhodou je, že se člověk musí více soustředit na držení rovnováhy. Taky si zlepšíte techniku šlapání a lépe si uvědomíte práci svého těla.

Oproti tomu na trenažéru vydržíte delší trénink, při kterém můžeš střídat jízdu v sedle a ze sedla. Navíc si můžete navolit i zajímavé formy tréninku. A komu chybí závodění a porovnání se s ostatními, může vyzkoušet virtuální závody, které jsou v poslední době oblíbené. A bacha, může na tom vzniknout závislost :)

 

 

pozor
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.